Завантаження

 
         
 
       
         
 
 
 
ДОВІДНИК ПРОДУКЦІЇ
ПАТ «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ»
 
PJSC «YUZHCABLE WORKS»

Ми впевнено дивимось у майбутнє

PJSC «YUZHCABLE WORKS»ПАТ «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ» вже 80 років працює на ринку кабельної продукції та обслуговує тисячі клієнтів з країн ближнього та далекого зарубіжжя: Азербайджан, Вірменія, Болгарія, Німеччина, Грузія, Ізраїль, Індія, Казахстан, Кенія, Киргизія, Латвія, Литва, Молдова, Нідерланди, Норвегія, Польща, Румунія, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Фінляндія, Франція.

Наша компанія – найбільший виробник кабельної продукції в Україні і один з основних учасників міжнародної асоціації «Інтеркабель». На заводі «ПІВДЕНКАБЕЛЬ» працює близько 700 співробітників, а номенклатура продукції нараховує близько 25 тисяч маркорозмірів. Загальна площа наших виробничих майданчиків становить 23 гектари.

PJSC «YUZHCABLE WORKS»Щоб відповідати найвищим світовим стандартам, потрібен високий рівень компетенції. На заводі «ПІВДЕНКАБЕЛЬ» функціонує система менеджменту якості ISO 9001 та система екологічного менеджменту IS0 14001.

Заводом «ПІВДЕНКАБЕЛЬ» отримано сертифікати високовольтної лабораторії «КЕМА» (Нідерланди), інститутів VDE та innogy SE Eurotest (Німеччина), дослідницького інституту енергетики IEn (Польща) та лабораторії SINTEF Energi AS (Норвегія).

«ПІВДЕНКАБЕЛЬ» є володарем міжнародної нагороди Business Initiative Directions (B.I.D.) – International Gold Star (Міжнародної Золотої Зірки).

Випробувальний центр кабельних виробів акредитовано у Національному агентстві з акредитації України. Модульна резонансна система дозволяє випробувати кабелі напругою від 1 до 330 кВ.

PJSC «YUZHCABLE WORKS»Завод має свій науково-технічний дослідницький центр, у якому працює два доктора технічних наук та сім кандидатів технічних наук.

Наша компанія є визнаним постачальником кабельної продукції для атомних електростанцій.

Завод «ПІВДЕНКАБЕЛЬ» забезпечує своєю продукцією промислові підприємства, електростанції, гірничозбагачувальні комбінати, нафтові родовища та вугільні шахти, метрополітени та новобудови, залізниці та міський транспорт.

PJSC «YUZHCABLE WORKS»Компанія здійснює технічну підтримку на всіх етапах проектування та монтажу кабельних ліній 110-330 кВ, а також надає послуги з монтажу кабельних систем: шеф-нагляд за прокладанням кабелю та монтажем кабельної арматури.

Всі кабелі, що випускаються, піддаються суцільному автоматизованому контролю з видачею споживачеві сертифіката, що підтверджує високу якість виготовленої продукції.

Завод «ПІВДЕНКАБЕЛЬ» постійно розширює свої виробничі майданчики, майже щорічно оновлюється парк обладнання. Вкладаються значні кошти у розвиток науки та впровадження нових технологій. Це не тільки машини для виробництва кабелів, але й найсучасніші прилади та оснащення для науково-технічного дослідницького центру.

Ми завжди йдемо в ногу з часом, щоб наші клієнти могли втілювати свої найсміливіші проекти!